ÜLDTINGIMUSED

Veebipoe www.objektkiirtoit.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Sinilille OÜ (registrikood 12099179), aadressiga Vaksali 11, Viljandi.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes E-MENÜÜ alamlehel.

Makseviise pakub Maksekeskus AS, mille isikuandmete vastutav töötleja on Sinilille OÜ. Sinilille OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud andmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le

Tellimine e-Objekt kaudu

1. Kõige lihtsam ja kiirem võimalus! Valige toode, mida soovite osta. Ostukorvi lisamiseks klikkige soovitud toote peale - toode on lisatud ostukorvi. Oma ostukorvi sisu saate vaadata klikkides lingile "Vaata ostukorvi".

2. Ostukorvis kontrollige, kas kõik teie soovitud tooted on nimekirjas. Korrektse tellimuse puhul, nõustuge "üld- ja tagasimakse tingimustega" ning seejärel vajutage nuppu "Soorita ost".

3. Klikkides lingil “Soorita ost” näete uuesti ankeedi sisu, et saaksite vajadusel teha muudatusi.

4. Olge tellimuse vormistamisel tähelepanelik, sest meile edastava info täpsusest ja õigsusest sõltub Teie poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine

5. Makse sooritamiseks valige endale sobivaim pangalink ja kui olete makse sooritanud, vajutage kindlasti nuppu “TAGASI POODI” – see annab meile teada, et olete makse sooritanud ja teie tellimus läheb töösse.

6. Olles kättesaanud teie tellimused, saadame kinnituse teie e-posti aadressile. Kui ilmneb vajadus millegi täpsustamiseks, võetakse Teiega ühendust telefoni või e-posti teel. Kui juhtub, et meil ei ole parasjagu olemas Teie soovitud toodet, teavitame Teid sellest enne saadetise teele panemist. Kindlasti leiame Teile sobiva asendustoote. 


Tellimusi võetakse vastu iga päev 10:00-21:00. Enne kella 10:00 esitatud tellimused täidetakse samal päeval esimesel võimalusel, hiljem kui 21:00 esitatud tellimused täidetakse järgmisel päeval alates 10:00, esimesel võimalusel. 

Tellimuse eest tasumine:

Toodete maksumus on välja toodud ostukorvis. Tellimiskeskkonnast ostmisel ei lisandu hinnale täiendavaid teenustasusid.  

www.objektkiirtoit.ee tellimiskeskkonnas saab maksta üksnes pangalingi vahendusel Swedbank, SEB, Luminor, LHV ja COOP panga kliendid.

Kõik www.objektkiirtoit.ee tellimiskeskkonnas olevad hinnad on eurodes ja sisaldavad kõiki riiklikke ja kohalikke makse.   

Kohaletoimetamine

1. Kaubad toimetatakse kohale vastavalt E-OBJEKT alamlehel väljatoodud piirkondadesse tasuta, miinimumtellimus 15€. Kaup toimetatakse kliendini nii kiiresti kui võimalik, alates müügilepingu jõustumisest, kuid mitte kauem kui 90 minuti jooksul. Tarneaeg sõltub tellimuse suurusest ja kliendi asukohast. 

2. Tellimuse esitaja peab olema kättesaadav telefoni teel, mille ta on tellimust esitades andnud. Kui tellijat ei saa helistades kätte - on veebipoel õigus tellimus tühistada ja nõuda tellimuse eest tellijalt täishinda. Tellija peab viibima tellimuses märgitud aadressil alates tellimuse esitamisest kuni müügitingimustes väljatoodud maksimaalse tarneaja kohaletoimetamiseni. Kui tellija ei viibi märgitud aadressil viie minuti jooksul alates tellitud toodete kohaletoimetamisest ja ei vasta kulleri kahele katsele teda telefoni teel kätte saada - on veebipoel õigus tellimus tühistada ja nõuda tellijalt tellimuse eest täishinda. 

Taganemisõigus

1. Toiduainete kui kiiresti riknevate toodete puhul ei kehti seadusest (VÕS § 53-4) tulenevalt 14-päevast tagastamisõigust. 

2. Kui tellimus on kinnitatud vajutades nupule "TAGASI POODI" siis ei saa tellimust enam tühistada. Enne tellimuse esitamist palume Teil tellimus hoolikalt üle vaadata.